Garanti, İptal ve İade Kuralları

1- SİPARİŞ İPTAL KOŞULLARI

www.evinyolu.net isimli web sitemizden sipariş edilen her ürün, kargoya verilmeden önce hiçbir ücret kesintisi yapılmadan iptal etme edilebilmektedir. Ürün veya ürünleriniz kargoya verilmesiyle birlikte iptal seçeneği sizin için artık mümkün olmayacak ve tüm kargo masrafları düşülerek mahsup edilecektir.

2- İADE KOŞULARI

Satın aldığınız ürünü kullanılmamış, kutusu deforme olmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde size hangi kargo firması ile teslim edilmişse o firma ile aşağıda yer alan bilgileri doldurarak iade edebilirsiniz.

Şikayetiniz ile ilgili ekibimiz inceleme süreci başlatacaktır.

İADE NEDENLERİ

A- Lütfen iade nedeninizi belirtiniz.

A: Ürünün bedeni küçük
B: Ürünün bedeni büyük
C: Ürünü beğenmedim
D: Ürün açıklamalarındaki gibi değil
E: Yanlış ürün gönderildi.
F: Ürün/Renk fotoğraftaki gibi değil
G: Ürün geç teslim edildi
H: Kusurlu ürün teslim edildi

B- İade etmek istediğiniz ürün(ler) için aşağıdaki tabloyu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

3- ÜRÜN DEĞİŞİMLERİ HAKKINDA

Sistemsel yaşanan karışıklıklar nedeniyle değişim yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünleri  yasal süreler içinde İADE ettikten sonra sistemden yeniden sipariş verebilirsiniz.

4- KARGO MASRAFLARI HAKKINDA

Her ne şartta olursa olsun iade işlemlerinde gidiş/geliş masrafları müşterilerimize aittir. Bu giderlerden işletmemizin hiçbir kârlılığı bulunmamaktadır. 

a - Kapıda ödemeler

Kapıda ödemelerde iade edilen ürünlerde kargo firması tarafından iade edilmediğinden dolayı, bu ücrette maalesef geri ödenmemektedir.  

5- GERİ ÖDEMELER

İade kargonuz bize ulaşmasıyla birlikte 3, 5 gün içerisinde gerekli kontroller yaptıktan sonra, maksimum 7 iş gününde sipariş ödemesi hangi ödeme seçeniğiyle yapıldıysa (Kapıda Ödeme, Havale/EFT, Kredi Kartı) o şekilde ödeme yapılacaktır.

Sipariş oluşturan tüm müşterilerimiz evinyolu'nun Garanti, İptal ve İade Kuralları koşulsuz şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

Alışveriş Sepetim