Hakkımızda

evinyolu markası güvenli mi?

Hakkımızda

2015 yılından itibaren profesyonel olarak e-Ticaret alanıda faaliyet gösteren, BT Krom Kaplama Kimya firmamız verdiği karar  ile T.C. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescilli markası evinyolu adıyla devam etmeye karar verdi.

Misyonumuz

Evinyolu olarak, güçlü öz sermayemizi, e-ticaretteki tecrübemizi ve uzman kadromuzu teknolojik alt yapımız ile birleştirerek müşterilerimize güvenli ortamda, alışveriş yapma imkanı sunmayı hedefliyoruz.

Banyo Aksesuarları, Tesettür Giyim, Çocuk giyim, Cep Telefonu Aksesuarları ve Teknolojik Ürünlerin yanı sıra gündelik ihtiyaçlarınıza uygun binlerce ürünü siz değerli müşterilerimizin beğenesine sunarak en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.

Ayrıca Evinyolu.net firması olarak, “evinize giden en ucuz yol" ve "daima mutlu müşteriler” mottosmuzla müşterilerimizin memnununiyetini her zaman ön planda tutarak güvenli ve olumlu bir eticaret alışveriş deneyimi kazandırmak istiyoruz.

Evinyolu sekiz yıldır hizmetinizde!

PEKİ EVİNYOLU.NET GÜVENİLİR Mİ?

8 YILDIR KESİNTİSİZ E-TİCARETTEYİZ

Haklı olarak bir çok müşterimiz bu konuda terredütlerini dile getirmektedir. Kesinlikle haklılarda...Öncelikle bu soruya yanıt vermeden önce internetten alışveriş yapmayı düşündüğünüz firmanın siciline ve GERÇEK  MÜŞTERİ yorumlarına bakmanızı öneririz. Ancak künyesi bizim sitemizdeki kadar açık ve net olan ticaret bakanlığı sistemine kayıtlı, İŞYERİ ADRESİ, TELEFONU, BANKA HESAPLARI ve GERÇEK MÜŞTERİ YORUMLARI olan 8 yılı devirmiş bir firmanın güvenilir olmama gibi durumu söz konusu olamaz.  Kısaca belirtmek gerekirse Evinyolu.net  sitemizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz siteler arasında yer almaktadır. 

Bu sayfaya eriştiğiniz halde halen içinizde güven duygusu olmuşmadıysa öyle ise ödeme seçeneklerinde yer alan KAPIDA ÖDEME HİZMETİMİZİ kullanarak sipariş verebilirsiniz. Böylece ürün ücretini kapıda ödeyebilirsiniz. 

EVİNYOLU.NET TİCARET BAKANLIĞI (ETBİS) ONAYLI WEB SİTELERİ ARASINDADIR

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Aşağıdaki kutucuğa tıklayarak ticaret bakanlığı sistemine kayıtlı bir işletme olduğumuzu görebilirsiniz.

ETBİS NEDİR?

Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

ETBİS KAYDIMIZI SORGULAMAK VE GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

evinyolu.net güvenli midir? ETBİS

 

EVİNYOLU PAYTR ÖDEME ALT YAPISIYLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI SUNAR

Evinyolu.net ne kadar güvenli bir ortamda alışveriş imkanısunsa da kullandığı ödeme altyapısına da çok önemsemektedir. Bu sebeple Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) onaylı ve lisanslı ödeme aracı firması Türk şirketi olan PAYTR  firmasını seçmiştir. Paytr'ın müşterilerimizin güvenli bir ortamda alışveriş yapması için tüm teknolojik olarak imkanları bizlere sunmaktadır. Bu sebeple sadece bizi tercih edebilirsiniz.

Sanal POS ve Ödeme Çözümleri | PayTR

GOOGLE'DA MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

Google müşteri yorumlarını yönetmek hiç bir firmanın kendi kontrolü altında değildir.
Müşterilerin yaptığı olumlu yada olumsuz yorumlar sadece google tarafından saklanmakta olup, firmalar tarafından silinme, değiştirme işlemi yapılamamaktadır. Google benim işletmem yorumlarımızı görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirisiniz. Kendi bünyesinde müşteri yorumları sunan işletmelere KESİNLİKE İTİBAR etmemiz gerektiğini belirtmek isteriz.  Aşağıdaki bağlantıdan gerçek müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

 EVİNYOLU.NET GOOGLE BENİM İŞLETMEM MÜŞTERİLERİ YORUMLARI

evinyolu şikayet var mı? evinyolu.net güvenilir mi?

 

YETKİLİ BAYİSİ OLDUĞUMUZ MARKALAR 

Armine, Kemal Aydın, Beray, Syrox, Everest, RampageHaksan, mabello, Fönsan

Evinyolu Pazaryeri İş Ortakları:

Evinyolu.net ile pazaryerlerinde de satışları bulunmaktadır. Fiyatlarımız pazaryerleri komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Dilereniz aşağıdaki logolarını gördüğünüz markalara üzerine tıklayarak pazaryerlerindeki mağazalarımıza gidebilir yine bu aracı firmalar üzerinden ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

trendyol

hepsiburada 

n11.com 

gittigidiyor

 Amazon 

Resmi Sosyal Medya Hesaplarımız

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımıızı takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. 

facebook resmi sayfası     instagram     twitter resmi sayfamız

Genel Merkezimiz:

Genel Müdürlük :0(850) 302 58 74 
7/24 Canlı Whatsapp Destek Hattı: 0850 302 58 74
Sanayi Mahallesi, Bilim Sokak No:39 Pendik-İstanbul

Alışveriş Sepetim