Tedarikçimiz Olun

evinyolu.net'in tedarikçisi olmak ister misiniz? 

Yurt içi ve Yurt dışı müşterilerimizin her türlü  ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri orjinal ve sıfır temin ederek tedarikçi ağıyla son kullanıcıları buluşturuyoruz.

Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak yeni  ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz.

Tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. 

Neden evinyolu.net Tedarikçisi Olmalıyım?

Rekabet Avantajı

Düşük komisyon ücretleri ve hızlı ödemeler ile rekabet avantajınızı arttırıyoruz.

Hızlı ve Kolay Listeleme

Ürün açmak ile uğraşmadan daha önceden açılmış ürünlere sadece stok ve fiyat bilgisi girersiniz. Dilerseniz Muhasebe programı entegrasyonu yada XML entegrasyonu seçenekleri kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Reklam Desteği

Size özel ücretsiz, sınırsız ve dönüşüm odaklı reklam desteği verilir. Kazan kazan mantığı ile ortak fayda düşünülerek yüksek gelir elde etmeniz için gereken tüm destek sağlanır.

Düşük Komisyon

%3 den başlayan komisyon oranları ile yüksek gelir eldersiniz.

Kolay Kargo

Anlaşmalı entegre kargo firmamız sipariş olduğunda size uğrayıp ürünü teslim alır. Size sadece paketlemek kalır.. Kargo takibi, kod girme, onaylama gibi süreçler ile uğraşmazsınız. Dilerseniz kendi kargo firmanız ile gönderim yapabilirsiniz.

Hızlı Ödeme

Kargonuz müşteriye ulaşır ulaşmaz ödemeniz gönderilir. Bu sayede nakit akışınızı hızlandırarak daha rahat ticaret imkanı sağlanır.

Ücretsiz Asistan Desteği

Müşteri temsilciniz satışlarınızı, rakiplerinizi ve ürünlerinizi sürekli analiz eder. Fiyatlama, ürün düzenlemesi, ücretsiz reklam, ciro optimizasyonu, kar optimizasyonu gibi konularda size destek verir.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli? 

evinyolu.net ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin e-mail ile info@evinyolu.net başvuru yapması gerekmektedir. 

Başvuru yaparken;

Firma Ünvanı :
Firma Adresi :
Adınız Soyadınız :
Firmadaki Göreviniz :
Markalarınız :
E-posta Adresiniz :
Telefon Numarası :
Açıklama : 

verilen bilgiler doğru ve eksiksiz olarak doldurulmuş ise, bilgiler ve Tedarik edilecek Markalar değerlendirilecek,ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

Eğer başvuru gönderiniz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildiği bir e-mail göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir.

evinyolu.net Tercih ettiğiniz için teşekkürler.

HIZLI BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Alışveriş Sepetim