Tedarikçimiz Olun

evinyolu.net'in tedarikçisi olmak ister misiniz? 

Yurt içi müşterilerimizin her türlü  ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri orjinal ve sıfır temin ederek evinyolu'nun tedarikçi ağıyla son kullanıcıları buluşturuyoruz.

Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak yeni  ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz.

Tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. 

evinyolu.net'e ne kadar komisyon ödeyeceğim ?

evinyolu.net komisyon usulu çalışmamaktadır. Ürünlerinizin satış fiyatını mağazaya satar gibi bize önceden bildirmeniz yeterli olacaktır. Ürün satıldığı taktirde ürünü size bize önceden bildirdiğiniz fiyat üzerinden satın alıyoruz. Bunun dışında evinyolu.net'e başka hiçbir komisyon ve kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Neden evinyolu.net Tedarikçisi Olmalıyım?

Peşin Ödeme;

Sizden tedarik edeceğimiz ürünlerin ödemesini herhangi bir vadeye sokmadan peşin olarak yapıyoruz.

Hızlı ve Kolay Ürün Listeleme

evinyolu.net satış yapan işletmeler, ürün listelemekle uğraşmaz. Bu süreçleri tamamen evinyolu.net kendi bünyesinde yapmaktadır. Sizlerden basit bir excell tablosundan ürün adı, ürün kodu, KDV Dahil sizden alış fiyatımız, Kargo desi bilgisi, ürün resimlerini bir satıra yazmanız bizim için yeterli.

Ücretsiz Reklam Desteği

Ürünlerinize ücretsiz reklam desteği verilir. Kazan kazan mantığı ile ortak fayda düşünülerek yüksek gelir elde etmeniz için gereken tüm destek sağlanır.

Kolay Kargo

Anlaşmalı entegre kargo firmamız sipariş olduğunda size uğrayıp ürünü teslim alır. Size sadece paketlemek kalır.. Kargo takibi, kod girme, onaylama gibi süreçler ile uğraşmazsınız. Dilerseniz kendi kargo firmanız ile gönderim yapabilirsiniz.

Hızlı Ödeme

Kargonuz müşteriye ulaşır ulaşmaz ödemeniz gönderilir. Bu sayede nakit akışınızı hızlandırarak daha rahat ticaret imkanı sağlanır.

Ücretsiz Asistan Desteği

Müşteri temsilciniz satışlarınızı, rakiplerinizi ve ürünlerinizi sürekli analiz eder. Fiyatlama, ürün düzenlemesi, ücretsiz reklam, ciro optimizasyonu, kar optimizasyonu gibi konularda size destek verir.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli? 

evinyolu.net ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin e-mail ile info@evinyolu.net başvuru yapması gerekmektedir. 

Başvuru yaparken;

Firma Ünvanı :
Firma Adresi :
Adınız Soyadınız :
Firmadaki Göreviniz :
Markalarınız :
Firma Profili
(Üretici, Distribütör, İthalatçı Ana Bayi, Bayi, Diğer);
Ürün Kategorisi;
Diğer E-Ticaret Sitelerinde Satış Yapıyor musunuz?; 
E-posta Adresiniz :
Telefon Numarası :
Açıklama : 

verilen bilgiler doğru ve eksiksiz olarak doldurulmuş ise, bilgiler ve Tedarik edilecek Markalar değerlendirilecek,ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir cevap e-mail gönderilecektir. 

Eğer başvuru gönderiniz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildiği bir e-mail göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir.

evinyolu.net Tercih ettiğiniz için teşekkürler.

HIZLI BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Alışveriş Sepetim