Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Powerbank


 • HIZLI TESLİMATfırsat ürünü
  Syrox Powerbank 10000 mAh - Syrox PB117
  Renk Seçiniz
  • Siyah
  • Mavi
  • Yeşil
  • Gri
 • . Farklı renk, görünüm ve güç detayına sahip seçenekler arasında ihtiyacınız olan modeli kısa sürede bulmanız mümkündür. Syrox powerbank 50000 mAh ile tek dolumda defalarca kez telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Özellikle sık iş seyahati ya da dışarıda vakit geçirme durumunuz söz konusu ise mutlaka Syrox marka powerbank modellerinden birini kullanmanızı tavsiye ederiz. İhtiyaçlarınız kapsamında tercih edeceğiniz bir taşınabilir şarj aleti, elektronik cihazlarınızı şarj sıkıntısı yaşamadan dilediğiniz şekilde kullanma olanağı sunar. Powerbank çeşitleri, cep telefonlarının haricinde tablet bilgisayar gibi farklı elektronik aletleri şarj etmek için de uygun şekilde üretilir. 

  En İyi Powerbank Fiyatları

  En uygun fiyat performans Powerbank fiyatları, özellikle bu ürünleri detaylı bir şekilde araştıran kişiler tarafından fazlasıyla merak edilir. Teknolojik ürünlerin seçim aşamasında fiyat aralıkları da son derece önemli bir yere sahiptir. Taşınabilir şarj cihazı fiyatları; ürünlerin kapasite, üretim malzemesi, kalite, ebat ya da dış tasarım gibi detaylarına göre belirlenir. Bu nedenle rakamların geniş bir aralıkta seyrettiği görülür. Powerbank 20000 mAh ile 50000 mAh arasında rakamsal farklılıklar vardır. Ürünlerin satış rakamlarının farklı bütçelere hitap etmesi, kolay seçim yapma şansını da beraberinde getirir. Seçim aşamasında fiyat ile beraber diğer detayları da göz önünde bulundurduğunuz zaman daha doğru seçimler yapabilirsiniz. 

  En Uygun Powerbank Çeşitleri 

  Eğer kaliteli ve uzun süre şarj edilmeye ihtiyaç duymayan bir powerbank arayışında iseniz, mutlaka Syrox marka kalitesi kapsamında üretilen modellere göz atmanızı tavsiye ederiz. Modeller; kalite başta olmak üzere fiyat, kullanım, güven ve performans açısından da beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahiptir. Satışa sunduğumuz ürün seçenekleri arasında 10000 mAh Taşınabilir Şarj aleti, 20000 mAh Powerbank, 30000 mAh ve 50000 mAh gibi alternatifler görebilirsiniz. Ücret kargo avantajından faydalanarak, işinize yarayacak modeli son derece cazip bir şekilde satın alabilirsiniz. 

  Powerbank Kullanmanın Avantajları 

  Yenilenen teknoloji ile beraber kişilerin hayatlarındaki öncelikli ihtiyaçları da değişir. Özellikle teknolojik cihaz kullanan kişilerin, enerji sorunu son derece fazladır. Gün içinde aktif bir şekilde kullanılan cep telefonlarının şarjları çoğu zaman yetmez. Bu nedenle de başlanan iş genel olarak yarım kalır. Ya da işi devam ettirirken bir yandan prize bağlı kalırsınız. Powerbank modelleri, bu noktada kişilerin yaşamını kurtarıcı bir görev üstlenir. Günlük yaşamın kesintiye uğramamasını sağlar. Gün içinde bir defa şarj edilen powerbank sayesinde telefonunuzu bir hatta daha fazla defa şarj edebilirsiniz. Tabii bu durum biraz da sizin seçeceğiniz powerbank modelinin kapasitesi ve kalitesi ile ilgili bir durumdur. Bu nedenle mutlaka kendiniz için en iyi powerbank modelini tercih etmelisiniz. Güç bakımından yetersiz, malzeme bakımından da kalitesiz modeller muhtemelen beklentinizi karşılamaz. Aynı zamanda cihazınıza da zarar verebilir.

  Syrox LED Ekranlı Powerbank Modelleri

  Yeni nesil teknolojik özellikler elektronik cihazlarda da her geçen gün farklı özellikler ortaya çıkmasını sağlar. Syrox kalitesi ile dizayn edilen powerbank modelleri arasında LED ekran tasarımına sahip seçenekler de öne çıkar. Bu modeller sayesinde ürünün ne aldat şarj kapasitesi kaldığını kolayca görmeniz mümkün olur. Eğer modern, kullanışlı, şık ve küçük bir seçenek arıyorsanız Syrox Slim küçük powerbank modelirinden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Evinyolu.net sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

  Powerbank Nasıl Şarj Edilir?

  Powerbank modellerinin nasıl şarj edileceği, pek çok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Bu ürünler, bir USB kablosu ya da adaptör ile birlikte size ulaşır. İlk etapta prize bir adet başlık takmanız gerekir. Ardından USB kablosunun büyük olan ucunu adaptöre, küçük olan ucunu da güç adaptörüne takın. Sonrasında cihazınızı şarj etmeye bırakabilirsiniz. Prize uzak olduğunuz durumlarda masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar ile bu işlemi yapabilirsiniz.

  Powerbank Nasıl Kullanılır?

  İlk etapta powerbank cihazının şarj edilmesi gerekir. Priz ile şarj edilen powerbank, içindeki akımı uzun süre korur. Kullanmak istediğiniz cihaza bağlanması için USB kablosunun büyük ucunu powerbank ürüne, küçük ucunu da telefona takmanız yeterli olur.

  Powerbank Fazla Yer Kaplar Mı?

  Taşınabilir şarj cihazı seçiminde karar verirken dikkate alınması gereken en önemli noktalardan biri; cihazların ebatı ile ağırlığıdır. Bu cihazların ebatları, genel olarak batarya kapasitelerine göre farklılık gösterir. Yüksek şarj kapasitesine sahip olan modellerin batarya kapasiteleri de daha büyük olur. Dolayısıyla bu cihazların ağırlıkları da fazla olur.

  Powerbank Her Telefona Uyar Mı?

  Powerbank modelleri, bağlantı kabloları olduğu süre her telefona uyum sağlar. Hatta powerbank Bluetooth kulaklık, tablet veya fotoğraf makinesi gibi farklı cihazların şarj edilmesi amacıyla da kullanılabilir.

  Taşınabilir Şarj Aleti Nasıl Seçilir?

  Cihazlar arasında bir karara varmadan önce, satın alacağınız üründen ne şekilde beklentileriniz olduğunu belirlemenizde fayda vardır. Ürünün bataryasından ortalama kaç defa dolu telefon şarjı beklediğiniz ya da telefonun yanı sıra ne tip cihazları bu ürünle kullanacağınızı belirlemeniz seçim konusunda avantaj sağlar. Ürünlerin kullanacağınız cihazlar ile uyumlu olması büyük önem arz eder. Bununla beraber renk ve dış tasarım gibi ayrıntılara da dikkat edebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim