Influencer İş Birliği

evinyolu.net Influencer İş Birliği 

Sosyal medya hesaplarınızdaki gücünüzü paraya çevirmek ister misiniz?

Sosyal medyada hesaplarınızda 10.000 binin üzerinde takipçiniz var ise evinyolu.net’in Influencer/Affiliate İşbirliği tam size göre….

KOŞULLAR NELER?

Instagram hesabınızda linkli story paylaşımda bulunabilimeniz için en az 10.000 takipçi sayınız olması gerekmektedir. 10.000 ve üzeri takipçisi olan bir instagram hesabınız varsa bizimle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

NE KADAR KAZANIRIM?

Her 1000 kişi için 25.00 TL (YirmiBeşTürkLirası) kazanç elde edersiniz. Böylece ayda, binlerce lira kazanbilirsiniz. (Bu rakam gönderdiğiniz trafiğin kalitesine göre revize edilecektir.)

YÖNLENDİRMELERİ NASIL SAYIYORSUNUZ?

Sizinle paylaşacağımız utm source inkleri ile yönlendirmeleri sayıyoruz ve bunu her gün size e-mail adresinize  direk Google Analytics üzerinden (bizim bir müdahalemiz olmadan) şeffaf bir şekilde otomatik olarak raporlatıyoruz.. Bu sayede hem siz, hemde evinyolu.net pazarlama ekibi kaç kişi yönlendirdiğinizi kolay ve şeffaf bir şekilde görüyor.

ÖDEMELER NE ŞEKİLDE YAPILIYOR?

Ödemelerimiz her hafta CUMA günü yapıyoruz. Her hafta o hafta yönlendirdiğiniz kullanıcıları hesaplıyoruz.. Şayet o hafta  kazancınız 200 TL üzerindeyse ödemenizi hemen hesabınıza gönderiyoruz.. 200 TL altında kalan ödemeler ise bir sonraki haftaya devrediyor.

SÖZLEŞME, KONTRAT VAR MI?

Hayır, her iki tarafta istediği zaman Influencer/Affiliate İşbirliği'ni dilediği zaman  sadece e-mail ile bilgilendirme yaparak sonlandırabilir. 

HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDER MİYİM?

Hayır, sizden iş ortaklığı için hiçbir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz katılabilirsiniz.

YÖNLENDİRMELERİ / PAYLAŞIMLARI NASIL YAPACAĞIM?

Size yönlendirme yapmanız gereken linkleri biz ileteceğiz. Ne paylaşacağınız ve nasıl paylaşım yapacağınız ise tamamen sizin yaratıcılığınızda saklı. Sitemizdeki indirimli ürünleri, bannerları, tasarımları ve size gönderilecek olan kampanya tasarımlarını da paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz. Kendinize özgü içerikler de paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞIM, YÖNLENDİRMEDE BİR SINIR VAR MI?

Hayır, istediğiniz kadar paylaşım ve yönlendirme yapabilirsiniz. Ne kadar çok yönlendirme yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

NASIL KATILIRIM?

İş Birliğimize katılmak aşağıdaki "hemen bize katıl" url tıklayarak açılan e-mail sayfasındaki bilgileri iletmeniz yeterli olacaktır. Formunuzu inceledikten sonra ilgili ekibimiz hesabınızı inceleyecek hesap uygunsa sizden kitle raporu isteyip, işlemlere başlayacaktır.

HEMEN BİZE KATIL

KÖTÜYE KULLANIM VE ART NİYET!

Evet, biliyoruz. Bilişim sektöründe her türlü oyun, düzenbazlık ve hile var. İşte bu yüzden, bu kısımda deşifre olmaması nedeniyle açıklayamacağımız pek çok varyasyonu değerlendiriyor olacağız. İki tarafından nihai amacı para kazanmak olduğunu hatırlatırız. Gerçekten bir hile tespiti yapılırsa İnfluencer/Affiliate İşbirliği o an son bulacak ve sistemde biriken alıcaklarınız iptal edilip hiçbir şekilde ödeme yapılmayacaktır. İnfluencer/Affiliate İşbirliği Topluluğu'na katılan tüm iş ortaklarımız kuralını peşinen kabul etmiş sayılacaktır. 

Alışveriş Sepetim