Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Ferace


  Aklınızdan geçmekte olan kaliteli feraceler uygun fiyatları ile bütçe dostu seçenekler halinde sizlerin beğenisine sunuluyor.  Severek kullanmak adına en beğendiğiniz renge sahip feraceyi sipariş verebilirsiniz.

  Değişik Ferace Modelleri

  Tasarım anlamında değişik, daha önce başka yerde görülmemiş ve bazı noktalarında yer alan eklentileri ile kullanıcıların beğenisini kazanmakta olan feraceler, sizler için burada satışa sunuluyor. Güvenilir ödeme imkânlarımızdan yararlanarak en değişik ferace modellerine sizlerde sahip olabilirsiniz.

  Tek parça halinde giyilmekte olan ve tesettürlü kadınların işini fazlasıyla kolaylaştırmakta olan feraceler, tril tiril akıcı kumaş özelliklerinden ileri gelmektedir. Bu sayede vücut hatlarını belli etmez ve kullanıcıların rahatsız hissetmelerine sebebiyet vermemektedir.

  Spor Ferace Modelleri

  Spor koleksiyon ürünlerinden hoşlanan tesettürlü kadınların sayısı oldukça fazla, dış görünümü ile spor bir duruşa sahip olmak isteyenler genellikle tercihlerini bu yönde gerçekleştirmektedir. Yılın farklı mevsimleri için özle olarak hayata geçirilen bu seçenekler, kesim tarzları ile spor bir duruşa kavuşmaktadır. Özellikler bel kısmında yer alan kemer, kuşak ve zincir detayları görüntüsüne spor bir detay katmaktadır. Bunun yanı sıra fermuarlı ve kapüşonlu ferace modelleri istenilen tarzı kolayca ön plana çıkartabilmektedir.

  Yazlık Ferace Modelleri

  Yaz mevsimine özle olarak tasarlanan feraceler ise, kumaş özellikleri ile diğerlerinden kolayca ayrılmaktadır. Uç uç kumaş türleri ile serin bir kullanım imkânı sunarken iç göstermeyen bir tasarımı oluşturmaktadır. Sizler de yaz mevsimi boyunca maksimum rahatlığa sahip olabilmek adına bu benzer ürünlere göz atarak hemen şimdi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

  Kışlık Ferace Modelleri

  İsminden de kolayca anlaşılacağı gibi kış mevsimine özle olarak hayata geçirilen modeller, kalın kumaş özelliğine sahip olan tasarımlardır. Bu sebeple soğuk hava oluşumlarını sizlere hissettirmeyecek yün ve benzer dokulu kumaş türlerinden hayata geçirilmektedir. Aklınızdan geçen kışlık ferace modellerine bu özle kategori içerisinden kolayca sahip olabilirsiniz.

  Genç ferace modelleri nelerdir?

  Tesettür giyim tarzını benimsemiş çok sayıda genç kitle gümbür gümbür gelirken onların ihtiyaçlarına özel birbirinden şık ve spor feraceleri hayata geçirmekteyiz. En ünlü tesettür markalarının popüler ürünlerini genç arkadaşlarımız için sitemiz üzerinde satışa sunmaktayız.

  En çok tercih edilen ferace modelleri nedir?

  Ferace tasarımlarında belli başlı renkler çok fazla üretiliyor olsa da bu tasarımalar içerisinden en çok tercih edilenler; Siyah, kahverengi, Taba ve Taş rengi feraceler olmaktadır. Kategorinin üst kısmında sırlanan farklı renklere sahip ferace modellerine sizlerde göz atarak sipariş oluşturabilirsiniz.

  Ayrobin kumaş ferace modelleri nelerdir?

  Mevsimlik olarak rahatlıkla kullanılabilen farklı kumaş türü olarak satışa çıkarılan feracelerdir. Astarlı veya astarsız şekilde tasarlanan ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Omuzlardan ayaklara kadar uzanan tasarımlar bol kesimli ve kendine has bir stilden oluşan modellerdir.

   En yeni ferace modelleri nelerdir?

  Yakasız, fermuarsız ve farklı detaylar ile önü kapanabilen yenilikçi seçenekler olarak spor feracelere örnek verebilmek mümkün olmaktadır.

  Düğünlük ferace modelleri satışı mevcut mu?

  İster düğün isterseniz farklı organizasyonlarda kullanım için hayata geçirilmekte olan feraceler, klasik kumaş özellikleri ve üzerinde yer alan taş detay süslemeleri ile herkesin beğenisini kazanabilecek şık bir duruşa sahip ürünlerdir.

  Farklı türden boncuklu, işlemeli, nakışlı ve parıltılı detay ayrıcalıkları ile düğünlerde rahatlıkla kullanım imkânı sunabilmektedir.

  Ferace Modelleri nelerdir?

  Feracelerde her ürün gibi kendi arasında değişen ürün ayrıcalıklarına sahiptir. Bu sebeple; spor ferace, değişik ferace modelleri, yazlık Ferace, En güzel feraceler, kışlık feraceler, düğünlük ferace ve tesettür ferace modelleri olarak çeşitlenerek sıralanmaktadır.

Alışveriş Sepetim