Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Pantolon


  Kişisel tarza ve gideceğiniz mekâna göre belirleyebileceğiniz kombinler oldukça şık giyim ürünlerinden oluşurken ilk sırada pantolon detayları göze çarpar. Pantolonlar bayanlar için özel üretimler olup farklı kumaş ve kullanışlı detaylardan oluşur. Mevsime uygun olarak yaz aylarında keten pantolon modelleri tercih edilirken kış mevsimi ya da mevsim geçişleri için uygun pantolon kumaşları tercih edilebilir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan pantolon alt giyim ürünleri her zevke ve tarza göre farklı şekilde üretilmişlerdir.

  Tesettür Pantolon Modelleri

  Pantolon çeşitleri iş yaşamı ya da gündelik yaşamda sıklıkla kullanılan alt giyim ürünleri arasında yer alır. Tesettürlü olan bayanların alışılmışın aksine etek yerine pantolon kullanmaları günümüzde sıklıkla rastlanılan bir detay olmasının yanı sıra oldukça şık kombinlerle karşılaşılması mümkündür. Gündelik yaşamda hareket rahatlığı sağlayan ve vücut hatlarının belirli ölçülerde görülebildiği tesettür tunik pantolon modelleri en sık kullanılan giyimlerdendir. Şık bir görünüm elde edilebilmesinin yanı sıra oldukça rahat bir giyim olmasıyla tercih edilen pantolon modelleri farklı renklerde ve farklı kumaş özellikleriyle üretilmişlerdir.

  Bol paça pantolon tesettür

   giyim yanı sıra modayı yakından takip eden açık olan bayanlarında tercih ettiği bir modeldir. Rahat olması ve şık kombinlerle tamamlanabiliyor olmasından dolayı uzun süreli kullanım olanağı sunar. Tam bedene uygun olan ölçülerle tercih edilmesi gereken tesettür pantolon modelleri yıkama ve kullanım talimatlarına uygun davranılmasıyla oldukça uzun ömürlü giyim ürünleri arasında yer alır.

  Pantolon modelleri arasında bulunan ve oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan tesettür bol pantolon kombinleri itibariyle her zevke ve tarza uygun pantolonlardır. Üzerine giyilebilecek üst giyimlerle kolay bir şekilde tamamlanabilen bol paçalar geçmişte olduğu gibi günümüzde de modayı yakından takip edenler tarafından tercih edilir. İspanyol paça tesettür pantolon çeşitleri uzun boylu kişilerin tercih ettiği ve genelde yüksek topuklu ayakkabı giyilerek şıklık kazanılan bir giyim parçası olup her renk ve kumaşta üretilerek kişilerin zevklerini yansıtırlar.

  En Şık Kadın Tesettür Pantolonları

  Tesettür pantolon takımları hem alt hem üst kombinlerin bir arada yer aldığı takımlardan olup eşarba göre rahat bir şekilde kumaşların uygun olduğu takımlardandır. Takımların renkleri pembe, camel, haki gibi renklerden oluşurken siyah, beyaz, ekru, kiremit rengi pantolon kombinleri de tesettür giyimde sıklıkla tercih edilen kombin renklerindendir.

  Birinci sınıf kumaş kalitesi ve şık bir görsele sahip olan tesettür Jean pantolon modelleri mavi, gri ve taş renklerinde sıklıkla tercih edilirken farklı detaylar eklenerek göz alıcı bir tasarıma sahip olabilirler. Tüm Jean modellerinin ve tesettür pantolon çeşitlerinin 38 bedenden 48 bedene kadar olanakları mevcuttur. İstenilen beden, istenilen renk ve tarzda tesettür pantolon bulmak mümkün olup kendi tarzınızı kendiniz kolaylıkla yaratabilirsiniz.

  Tesettür Pantolon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Pantolon seçimleri tesettür ya da normal olsun genel olarak bedene uygun bir şekilde olmalıdır. Rahat hareket edilebilmesi için mutlaka ağ kısmının geniş olması önem taşır. Mevsime göre tercih edilebilecek olan kumaşlar terletme yapmadan rahat bir şekilde kullanabiliyor olmanıza olanak sunar. Bedenleri uygun, kumaşları mevsime göre ve rahat kombin oluşturabileceğiniz modellerin seçimleri kolay bir şekilde uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Yıkama talimatları ve kumaş bilgilerine satın alırken okumanız kullanmanızın kolay olmasına yardımcı olur ve kısa sürede yıpranma oluşmasını engeller.

  Tesettür Pantolon Kumaş Çeşitleri

  Kadınlar ve erkekler fark etmeden tercih edilecek pantolonların doğru bir şekilde kullanılabilmesi için mutlaka kumaş özelliklerinin iyi bilinmesi gereklidir. Tesettür pantolon fiyatları bu özelliklere göre farklılık göstermesinden dolayı mutlaka doğru kumaşın doğru bir şekilde pantolon alımlarında öğrenilmesi önem taşır. Tesettür pantolonlarda özellikle yaz aylarında terletme yapmayan ve iç göstermeyen kumaşlardan üretilmiş özellikte pantolonların tercih edilmesi gereklidir. Pamuklu, elasten ve keten pantolonlar yaz dönemlerinde kullanışlı bir yapıya sahip iken gündelik yaşamda sıklıkla Jean pantolonlar kullanılır.

  Gündelik ve spor zamanlarında rahat pantolonların tercih edilmesi eşofman pantolon çeşitleriyle sağlanırken aynı zamanda şık bir kombin oluşturulabilmesi için triko pantolon çeşitleri de kullanılır. Renk ve modelleri kombinlere uygun olarak belirlerseniz her mekânda rahatlıkla kullanılabileceğiniz bir alt giyim detayı elde edebilirsiniz.

  En Çok Tercih Edilen Tesettür Giyim Parçaları Nelerdir?

  Tesettür giyimde en sık tercih edilen giyim ürünleri başta pantolonlar olmak üzere tunikler, eşarplar gibi hatları kapatan giyim ürünleridir ve oldukça şık bir şekilde kombin yapılması mümkündür.

  Yazlık Tesettür Pantolon Kumaşları Nelerdir?

  Yazlık tesettür giyimde kullanılabilecek ve terletme yapmadan konfor sunan pantolon kumaşları keten, ipek ve saf pamuk olan kumaşlardır.

  Kış Aylarında Tercih Edilebilecek Tesettür Pantolon Kumaşları Nelerdir?

  Kış aylarında pantolon kumaşı olarak gabardin ya da yün ürünler tercih edilmelidir. Bu kumaşların kışın sıcak tutma özellikleri mevcut iken özel bir yıkama gerekmesinden dolayı mutlaka yıkama talimatlarına uygun yıkaması sağlanmalıdır.

  Tesettür Pantolonlarda Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  Renk seçimleri kişilerin zevklerine ve yapacakları kombinlere göre değişiklik göstermesinden dolayı pantolon modellerinde oldukça geniş bir renk skalası mevcuttur.

  Tesettür Giyimde Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  Hatları fazla kıvrımlı olan bayanların tuniklerle hatlarını örtmesi sonrasında pantolon modelleri kolaylıkla tercih edilebilir ve kişilerin kendilerini iyi hissetmeleri tarzlarına bağlı olup pantolon seçimleri vücut tiplerine uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Alışveriş Sepetim